October 2012

Why?

29. october 2012 at 16:30 | Lux |  News

Bože :(( Píšu jsem, že se vracím a stejně na to nemám chuť. To je krize :'(


Home, sweet home...

26. october 2012 at 10:15 | Lux |  News
Home, sweet home...
Zpět? Nejspíš. Na jak dlouho? Netuším.
Ano, hlásím se vám a nejspíš zase aktivní. Rovnou říkám, že to nebude to, co to bývalo, ale to vyřešíme jindy. Jenom jsem vám chtěla oznámit, že se oficiálně vracím, a i když bylo pozastaveno nebyl den, kdy bych se sem nepodívala.
Luxinko, vítej zpět :3 :DD

KONTROLA AFFILIATES

21. october 2012 at 14:22 | Lux |  News
Hello guyz!
Ne, zatím se nevracím. Je pravda, že chuť se mi malinko vrací, ale nechci to pokazit. Každopádně chci vědět, jak na tom jsem. Možná se brzy vrátím, možná ne, ale chci vědět, kdo tenhle blog navštěvuje. KONTROLA AFFILIATES. Vzhledem k tomu, že jsem pozastavená, tak vám o tom napíšu i na blogy. Stačí se zapsat.

• Jméno
• Blog
• Chceš zůstat Affs? Proč?

A ano, nastavila jsem podzimní design. Co bude dál? To rozhodne osud.

//19:13- Kotrola končí 28. 10.

Pozastavení!

16. october 2012 at 16:44 | Lux |  News

Pozastavení!

No někdy to muselo přijít. Nemám nápady, inspiraci, chuť a ani čas. Jak dlouho? Nevím snad týden, možná víc. Chápu, že většina Affs si mě asi smaže, no doufám, že někteří ne. Prosím vás o to. Hodujte tu blaze, snad se vám brzy vrátím :').

Julia Tyler - The big girl with big Dream #4

14. october 2012 at 10:44 | Lux |  Julia Tyler - The big girl with big dreams
Čaute, já jsem tak strášná, že? Poslední dobou na vás úplně kašlu. Omlouvám se, ale nějakou není chuť a nálada, ale blog není povinnost, tak snad. Každopádně vám sem aspoň dávám další díl Julia Tyler - The big girl with big dream.

Jak na odkaz Facebook stránky

12. october 2012 at 14:44 | Lux |  DIY
Ahoj!
Po delší době přicházím s nějaký návodem. Tentokrát to bude zase něco na počítači. Možná pro někoho primitivní, no já to do nedávná sama neuměla.

O co se jedná? O Facebook. Lépe řečeno o Facebook stránky, ať už za cílem fanouškovské skupiny nebo nějaký citát. Samozřejmě nějak ty like chce nahnat. Chápu to a nejjednoduším způsobem je takové to "vzájemné sdílení", kdy jeden propaguje jako příspěvek vaši stránku a naopak.

Jde to i jednoduše, prostě skopírujete odkaz a vložíte ho do nového příspěvku, podle mě vás, ale mnohem víc zaujme, když máte takové ty "odkazy" na stránku. Je to snadné.

Stačí: @[číslo, které má vaše stránka na konci odkazu:]
Takže například @[123456789:]

Jak si s tím trochu pohrát vám ukážu třeba příště. Snad jsem někomu pomohla :)

Update #11

11. october 2012 at 19:51 | Lux |  Diary
Nazdáár
Tak vám zase píšu. Dnešek byl fakt vtipný. V těláku (máme opravdu zajímavého učitele) jsem tak trošku dělala bordel a měla náramky, no tak příště dělám 140 kliků. Dobrý ne?
V Angličtině mi našla tahák a jen mi ho vzala a nechala mě psát dál! Prej "Otevři ruce.", tak jsem otevřela tu, v který jsem tahák neměla a tu druhou jen na půl a ona "Pořádně, obě!". Si říkám doprdele, doprdele, třeba když to rychle pustím tam to neuvidí, tak jsem ruku otveřela a takovej tahák letí k zemi :D. A ona "Už to nechci nikdy vidět!" a jde dál, pohodička.
No a nakonec Informatika. Jsem (znovu) vysvětlovala učitelce, co je to One Direction. Jsem to do ní začala všechno hustit a já potom "A jejich písničky jsou mega!" U: "Mega? Tolik snad ne, ne?" J: "Cože?" U: "Mega je milion." J: "Aha, no ale ty písničky jsou tak dobrý, že to je i osm mega!" U: "A třeba (název, kterej sem si nezapamatovala) taky ne?" J: "Nevím, co to znamená, ale klidně deset tohohle." U: "A nejde to i níž? Jako mini, mili nebo piko?" A já jsem úplně vycenila zuby a takový pěsti udělala a na učitelku normálně "Řekni mi to z metru!"
No a nakonci. "Takže co odpovíte když se vás někdo zeptá, co je to One Direction?" U: "Odkážu je na tebe." J: "Dobře, dejte jim můj twitter @****" :D

No a ještě nakonec jsem teď byla venku s Leelou a domluvily jsme se, že zítra budeme mluvit jen prstovou řečí. To dopadně :D.

Tumblr_m1hh6aobkw1qj4fp2o1_500_large

Tak se přiznejte, kdo to nečetl celý? xD

Update #10

10. october 2012 at 18:13 | Lux |  Diary
Ahoj
Tak jako o čtvrt za pěti se vrátím ze školy-proč né? :D Dostala jsem jedničku z ruzboru z Češtiny?! Chápete to? Já taková vypatlaná a bez chyby, no a taky mě učitelka vybrala na olympiádu z ČJ, "jupí". Dneska jsem platila zálohu do Anglie. Což namená, že jedu do Anglijé (to j je tam schválně :D)! Woohoo! Zítra píšeme z matiky, další super no. Všechno se teď nějak točí kolem školy co? Nebojte se, není to tak, ale jenom v tý škole se děje něco zajímavýho. To bylo jen tak pro info, co se u mě děje. Tak se tu zatím mějte prťata!

483017_363585530390438_869835680_n_large

In the Shadow of the Sun #4

8. october 2012 at 16:44 | Lux |  In the Shadow of the Sun

Hi! Slibovala jsem další díl a tak je tu. Máme to i s novou úvodkou, tak snad to nabere trochu jiný směr. Protože mě se to do teď zdálo takové trošku bez duchu. Tak uvidíme. Dneska jsem tu jen tak na skok, tak vám k tomu víc nenapíšu. Budu ráda za názor do komentáře.

Update #9

7. october 2012 at 10:34 | Lux |  I Write
Lálalálalálalá..! :D
Jako. Mám napsané tři další díly ruzných povídek, ale je mi blbé sem dávát pořád povídky! Kdo by to všechno četl, že? :D Zítra už je zase pondělí. Já nechci! Tenhle týden bude strašnej, píšeme z tolika věci, že to ani snad není možný. Dobře, není toho tolik, ale zato je toho hodně na naučení. Do češtiny musím dopsat dopis literárnímu hrdinovi, v podstatě bych to měla dodělat zítra v hodině, ale já ani nezačala, takže bych to ani náhodou nestihla.
Mimochodem jaké je u vás počasí? U nás je hnusně a chčije. Mno mamka zase prudí, že když neumyju umyvadlo, nepojedu do Anglie, tak já radši jdu.

A ještě. Pokud už jste zapomněli, jak je na tom povídka In the Shadow of the Sun, tak doporučuji si to obnovit, protože se tu brzy objeví další díl :3.

Tumblr_mbiksdksr21rvffbjo1_500_large