Den čtvrtý.

14. august 2012 at 7:00 | Debbie |  I Write

Den čtvrtý: Sedm věcí, nad kterými často přemýšlíš.

1. Střední škola?
Jdu teprve do osmičky, mám čas, ale prostě na to nemůžu přestat myslet. Mám prostě strach, že se nedostanu na gympl a pokud se nedostanu tam, tak já vážně nevím co budu dělat. Celej život jsem si nalajnovala, ale tímhle bych si to mohla pěkně pokazit.

2. Vysoká?
Něco podobného, jako to nad tím. Vlastně pokud se mi pokazí předchozí bod už můžu tohle vypustit a skáknout si z mostu. Chtěla bych jít na práva, Masarykovu univerzitu a pořád přemýšlím na tom jestli se mi to podaří.

3. Smrt?
Trošku desivý co? Ale bude to bolet? Jak umřu? Bude to rychlí? Nebude to moc brzo? Třeba už zítra? Mohla bych být člověk, který se dožil největšího věku na světě? Myslíte? Uvidíme no.

4. Co bude pak?
A to jsou další otázky. Až umřu, znovu se narodím někde jinde? Prosím ať to není někde v Africe, nechci hladovět. Nebo ze mě bude kytka nebo pes? Prosím, ať jsem nějaký šlechtěný plemeno, který stojí hrozně moc. A nebo je potom fakt nebe? V mém případě spíš peklo asi, ale to je detail.

5. Princ na bílém koni, bude to on?
Bude blonďák nebo brunet? Modré nebo šedé oči? Vysoký, malý, bohatý, chudý? Pro mě ten pravý? Bude mít rád děti? Bude mít dobrou práci? Bude mě mít vůbec rád? Já doufám, že ano. Že to bude můj princ na bílém koni.

6. Co by bylo, kdyby?
Aneb výplody mé fantasie. Prostě přemýšlím o úplně nepostatných blbostech, které nikomu nepomáhají. Vlastně někomu ano, mě. Sama sebe tím dokážu rozemát, jak vlastně umím být hloupoučká.

7. Dokončím tenhle projekt?
Tak jo, nad tímhle přemýšlím spíš jenom při tomhle článku, jenže mě vážně nic nenapadlo. Jsem vyždímaná a za zády mi řve bratr, takže tohle je asi konec. Jo mimochodem, držte palce, abych ho dokončila :)).

 

Be the first one to judge this article.

Poll

Strefíš se do tečky?

.

Comments

1 Gabrielle BlackBerry Gabrielle BlackBerry | Web | 14. august 2012 at 10:36 | React

Taky hodně přemýšlím nad smrtí.
Hodně děsiví.A taky přemýšlím nad co by, kdyby. :))

2 Domush Domush | Web | 14. august 2012 at 22:07 | React

mám pozastaveno, více se dozvíš na mém blogu:)

3 Luss ^_^ Luss ^_^ | Web | 14. august 2012 at 23:41 | React

Přemýšlím nad podobnými věcmi, ale já bych asi nechtěla na gympl, protože to je škola hlavně o učení a já na učení celkem se*u, všechno vždycky nechávám na poslední chvíli a nevím, jestli by se mi to na gymplu vyplatilo :D Ani nevím, čím bych chtěla být, až budu velká.. Prostě toho je hodně.

A nejvíc asi přemýšlím nad smrtí - co se stane, až umřu? Četla jsem, že se mnohým rodinám stalo, že se třeba jejich dcera zničeho nic zjevila u nich doma, nebo se jim stávaly divné věci, které před smrtí její dcery vůbec nezareagovaly a nikdy se jim nestaly. Fakt divný ://

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama