Recenze filmu Něco jako komedie

11. may 2012 at 19:10 | Wenn Ell |  I Write


It's Kind of a Funny Story

Český název: Něco jako komedie
Žánr: Komedie| Drama
Délka: 101 min
USA

O čemto je:

Zach Galifianakis, Keir Gilchrist, Lauren Graham a Emma Roberts září v povznášející komedii o hledání duševního zdraví na tom nejméně pravděpodobném místě. Někdy to, co má člověk v hlavě, není tak šílené, jak myslí…což rozhodně platí pro Craiga (Gilchrist), vystresovaného teenagera, který raději sám odchází do psychiatrické léčebny, aby si od všeho trochu odpočinul. Místo toho potkává poněkud neobvyklého mentora (Galifianakis), možnou novou lásku (Roberts) a hlavně dostává příležitost k novému začátku. Okouzlující, zábavný a moudrý - takový je příběh o dospívání It's kind of a funny story…

Můj názor:

Páni! Tenhle film jsem si přímo zamilovala! Kdyby existoval druhý díl nebo něco podobného... jenže já nic nenašla. Je to trošku pesimistický, ale to se mi na tom hrozně líbí. Vážně nevím jak to říct, ale rozhodně vám tenhle film moc doporučuji. Já našla na FB jeden obrázek filmu a ten mě zaujal a tak jsem si film stáhla. Rozhodně nelituji. Je to hrozně zajímaví a prostě nevím, co jiného k tomu říct.
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Strefíš se do tečky?

.

Comments

1 Luss ^_^ Luss ^_^ | Web | 11. may 2012 at 22:16 | React

Jů, tak když se tobě líbí, tak to se určitě bude líbit i mě =D Taky si ho stáhnu, pokuď na to nezapomenu :D Ale děkuju moc typ ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement