Nando's part 2

27. may 2012 at 13:13 | Wenn Ell |  Nando's
Búú! :3 Popravdě tenhle díl už jsem napsala předvčerejškem, ale bylo mi blbé dávat sem dva díly za sebou. Taky jsem se včera patlala s designama, takže jsem ani nějak neměla čas ho sem dát. Až teď. Zkrátila jsem ho, aby to taky někdo četl :D. I když, teď když mám širší stránku, to nevypadá snad tak nekonečné. Takže ať se líbí. Jinak jsem Nell trošku změnila podobu. Tamta, vypadala moc... moudře ;D


Nell

Vyšli jsme z restaurace. Tady už na mě Niall nezíral, takže jsem se mohla přestat ovládat. "Seš úžasnej, super, nádhera!" Žmoulala jsem v ruce autogram a prudce skočila po Jimmym. "Jo jasně, tak se na mě přestaň věšet" Odstrčil mě, pořád nemohl uvěřit, že to pro mě takovou 'trapárnu' vážně udělal. Vytáhla jsem z kapsy mobil a koukla se kolik hodin je. Bylo šest. Teoreticky bych právě teď měla už být doma, ale se sportovní půlhodinkou se musí počítat. Zahnuli jsme do protáhlého parku a nastalo to trapné ticho. Jenže u mě a Jimmyho nikdy netrvá dost dlouho. Chvilku jsme se střetli pohledem a oba chytily nezkrotný záchvat smíchu. Měla jsem co dělat, abych se udržela a neválela se tu smíchy po zemi.

"K sakru" Zaklela jsem, když jsem zjistila, že papír s autogramem už je značně pomačkaný. Pokusila jsem se ho trochu narovnat a začala jsem ho zkoumat. "Áááá" Zapištěla jsem přes celý park. "Co vřejskáš?" Uleknutím ode mě můj spoluchodec odstočil. "Mám autogram, mám jeho autogram!" Pištěla jsem dál a Jimmyho si tak nějak nevšímala.
"No jo" Ozval se hlas za námi. Já ten hlas znám, ale odkud? Pomalu jsem se otočila. No jasně, moje štěstí, kdo jiný by za námi mohl stát než Niall i s tím svým kámošem.
"Jo, no jasně" Zakoktala jsem a zmuchlaný papír strčila do kapsy. Tohle je vážně trapas. Jimmy nereagoval a jen se poťouchle usmíval nad mou nesmírnou smůlou.
"Nepochybně" Ušklíbl se Niall. Očividně se taky vyžíval v tom stejném jako můj kamarád. No co mu mám na tohle jako říct?

Niall

S kámošem Chrisem jsme pokračovali z Nando's do studia. Bylo to přes park. Asi v půlce cesty jsme potom zahlédli toho kluka, toho kluka, který ode mě chtěl podpis. A byla s ním i ta kočka! Teda ta holka, pro kterou ten podpis byl. Z ničeho nic začala ta holka nezkrotně pištět. Po chvilce mi došlo, oč se jedná. To jsem přece nemohl nechat jen tak. Já, král všechny srandy a promeškat takovouhle šanci? To nejde. Navíc, mě k té holce něco hrozně táhlo. "No jo" řekl jsem a snažil se, aby to vyznělo aspoň trošku škodolibě. Otočila se na mě. Znovu jsem se přesvědčil o tom, že je vážně pěkná. Po mých posledních slovech to utichlo.

Jimmy

Parádně jsem se vyžíval v tom, jak se Nell trápí. No, ale byla to moje kamarádka, takže jsem ji, i přesto že bych chtěl, nemohl nechat ve štychu. "Hele nech ji bejt jo" Štěkl jsme po něm trochu podrážděně. "Hele, jen se s ní bavím. Je to snad nezákonný nebo co?" Vrátil mi můj nepříjemný tón. Otevřel jsem pusu, ale on byl rychlejší. "Ale jak je libo, nechám tvou holku nepokoji."

Nell

Byla jsem ráda, že se mě Jimmy zastal, ale takhle to přehánět nemusel. Tohle mi ale vyrazilo dech. "Holku?" Zopakovali jsme oba posměšně.

"Já s ním" Pokračovala jsem sama.
"Já s Nell?" Přidal se během chvilky. Niall nic neříkal, no co na tohle taky dá odpovědět. Z problémů ho vytáhl jeho kamarád, který tam dosud jen tak postával. "Nialle máme zpoždění". "Jo jasně." Přehltnul Niall a chystal se pokračovat dál ve své cestě. I my jsme šli dál. Jenže v tom se ještě otočil a já automaticky taky. "Rád jsem tě poznal…Nell" Řekl ještě o něco tišeji. Páni, on si zapamatoval moje jméno.

Po parku jsme si rozdělily s Jimmym cestu. Sportovní půlhodinka se protáhla na hodinku, ale to mě teď netrápilo. Musela jsem pořád myslet na Niall. Když jsem přišla domů, vyslechla jsem si dlouhou přednášku o tom, jak mám chodit včas. Ale na něj jsem myslet nepřestávala…
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Strefíš se do tečky?

.

Comments

1 *Lucy* *Lucy* | Web | 27. may 2012 at 13:44 | React

Náhodou =) Je krásny =) Ja bohužiaľ viem robiť dessy iba v skicári, keďže iný program na takéto veci nemám =D A vieš si predstaviť ako vyzerajú dessy zo skicáru =D =/

2 Izii Brush Izii Brush | Web | 27. may 2012 at 17:26 | React

ok, za chvíli budu mít narozky :D takže i tobě udělám diplom :D

3 Nia Nia | Web | 27. may 2012 at 18:01 | React

Já dávám aji tři písničky za sebou a vůbec blbý mi to nepřipadá a dík za koment :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement