Rozhovor s Luss ^_^

14. april 2012 at 12:31 | Wenn Ell |  I Write
Páni, děkuju moc za pozitivní ohlasy na moji první 1D povídku. Tak mě to nakoplo, že už píšu pokračování, ale i když ho budu mít možná už dnes, ještě si na něj chvíli počkáte. Tak a teď k věci. Už dlouho jsem chtěla udělat s někým rozhovor, ale stále jsem se k tomu nedokopala. Nakonec až dnes a tak tady je. Rozhovor s blogerkou Luss ^_^.Takže Ahoj. Jak jsi se vlastně k blogu dostala?

Ahoj, bylo to před 5 roky díky mé ségře, která právě s blogem začala. Vlastně ona začala s estrankami, které byly v té době ,,IN" a měl je snad každý. Já jsem si přála taky nějakou takovou stránku, na kterou si budu moct psát to, co chci a založila jsem si blog i estranky. Blog mi vyhovoval víc než estranky, takže jsem estranky zrušila a blog si nechala. Ségra to udělala taky - založila si blog a estranky taky zrušila.

Ví kamarádi o tvém blogu, nebo si jim to radši neřekla?

O mém blogu vědí asi jenom 3 holky, které znám osobně. Nechci, aby se o něm dozvědělo hodně lidí, jsem ráda, když o tom ví jenom tak málo lidí, protože by si kvůli tomu mohli ze mě dělat lidi srandu, jako že jsem ještě dítě, že mám blog, atd. atd. atd. Takhle mi to vyhovuje nejvíc =)

Měla jsi už někdy tak špatnou náladu, že si třeba chtěla blog zrušit?

Vlastně jo. Už jsem skoro klikla na ,,Zrušit blog", ale došlo mi, že bych se k němu stejně někdy chtěla vrátit a začínat od znovu, to by se mi nechtělo. Navíc, když se nudím, tak si čtu svoje staré články, které jsem přidala před 2 roky a tlemila se tomu, jak jsem psala. :D

Jaký máš názor na soutěže SON…?

Párkrát (asi 5x) jsem se takovéto soutěže zúčastnila, ale protože jsem mockrát nevyhrávala a ani mě to nebavilo, tak jsem s tím přestala. Na grafiku jsem vždycky byla pako a jelikož se tyto ,,SON.." vždycky týkaly grafiky, tak jsem se prostě nepřihlašovala.
•Jasně, jsem sportovní typ, tělák je můj nejoblíbenější předmět, hrozně mě baví, dostávám z něj samé jedničky, z celé naší a vedlejší třídy jsem byla ze všech nejlepší. Miluju sport =)

A teď od počítače k reálu, děláš nějaké sporty?

Jasně, jsem sportovní typ, tělák je můj nejoblíbenější předmět, hrozně mě baví, dostávám z něj samé jedničky, z celé naší a vedlejší třídy jsem byla ze všech nejlepší. Miluju sport =)

Vyhrála už si někdy nějakou soutěž?

Jojo, vyhrála, bylo to před rokem, kdy naše škola pořádala soutěž v bruslení. Byla jsem první =)

Kdyby sis měla vybrat blog nebo kamarádi co by to bylo?

Vlastně ani nevím. Dá se říct, že blog je taky můj kamarád, protože jemu se se vším svěřuji, lidi mi pomáhají, dávají mi hodně rad do života a blog mě učí psát a .. no, brala bych oboje =)

Jakou zvláštní a výjimečnou schopnost by sis vybrala, kdyby si mohla? Pouze
jednu.

Teleportace. Kolikrát, když jdu s kámoškou domů ze školy skuhrám, že mě bolí nohy a že bych brala teleportaci. Bylo by toho víc, i léčit nevyléčitelné nemoci.

Kdyby si mohla být jakoukoli osobou z historie, kdo by to byl?

Já vlastně nevím. Jsem ráda tím, co jsem a v jaké době žiju.

A kdyby si byla zvířátko, jaké myslíš, že by si byla. Jaké se k tobě nejvíce
hodí?

Nad tímto jsem také přemýšlela a vybrala jsem si asi nějaké ptáka (vrabce), protože vidí celý život ze shora a může létat.

Čteš ráda knížky? Pokud ano, jaké?

Jasně, jsem knihomol. Umím číst už od školky, kdy se ostatní děti začínaly učit číst a já to už dávno uměla, dokonce jsem se už uměla i podepsat. Byla jsem na sebe hodně hrdá a hodně učitelek mě chválilo. Ale teď už k těm knihám - čtu knihy od Jacqueline Wilson, Lenky Lanczové a Rowlingové. To je moje. Moc ráda čtu ,,deníkové knížky", inspirují mě a hrozně mě baví číst.

Ve škole by ses zařadila jako nadprůměrná, průměrná nebo podprůměrná?

Nechci se nějak chválit, ale jsem nadprůměrná. Ze třídy jsem měla nejlepší známky na vysvědčení - měla jsem 2 dvojky a druhá nejlepší měla asi dvojek 6.

Co posloucháš za hudbu?

Vlastně nemůžu říct, jaký styl to je, protože poslouchám od všeho něco - někdy to je disco, někdy zase pop, je toho víc. Poslouchám to, co se mi líbí a na to, na co mám zrovna náladu.

Názor na Justina Biebla a One Direction?

Byla doba, kdy jsem Justina měla moc ráda, k posteli si věšela jeho plakáty, protože se mi líbil jeho styl. Nemůžu říct, že poslouchám jeho písničky, protože to není pravda. Jeho celkem fajnová písnička je Mistletoe, která se mi líbí. Nesnáším lidi, kteří ho pořád jenom kritizují kvůli jeho písničkám, stylu atd. atd . a pak mají vlasy jako on. I kdyby ho nenapodobovali a prostě ho kritizovali, tak by mě to hrozně štvalo, protože to je jeho věc. A teď k One Direction - jsou nádherný, nejvíc se mi líbí Zayn a Harry, jejich písničky jsou tak průměrný.

A něco, co by si vzkázala nakonec?

Blog je něco, co mi dává něco do budoucna. Chtěla bych být spisovatelkou nebo aspoň novinářkou, protože mě psaní hrozně moc baví. Blog mě naučil psát tvrdá a měkká i (samozřejmě i škola, ale blog víc), čárky za větami, velká písmena, a tak dále. Ten, kdo nemá blog by si ho měl založit, protože blog není jenom stránka, blog je můj koníček, kam můžu psát svoje názory a on mi za ně nebude nadávat.
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Strefíš se do tečky?

.

Comments

1 Izzy^^* Izzy^^* | Web | 14. april 2012 at 15:16 | React

Hezký rozhovor! :)
Povídka 1D je pěkná ;) :)
http://bublinqua1995.blog.cz/1204/mm-4-kolo < Hlásla bys mi teda prosím? :D

2 eSs. eSs. | Web | 14. april 2012 at 18:31 | React

: presne tak :D:DD

3 KeT KeT | Web | 14. april 2012 at 18:36 | React

Pěkný rozhovor! :)

4 Luss ^_^ Luss ^_^ | Web | 15. april 2012 at 9:25 | React

Supér, já se tak těším na tu další díl tý povídky :))*
Děkuju moc za aktualizování tohohle článku =) Sice jsem blbě odpovídala, ale snažila jsem se.. :/ :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama