Můj názor na Justina Biebera

30. april 2012 at 16:10 | Wenn Ell |  I Write
Tákže
No musím se přiznat, kamenujte si mě, že ze začátku jsem ho moc nemusela. Popravdě vůbec. Možná to bylo tím, že ho neměla ráda většina. Všichni jako, že je Gay a podobně, já se přidávala. Možná to bylo proto, že mi vlastně lidi kolem byli jedno, ale jeho styl se mi tak či tak vůbec nazamlouval. Ty písničky... pro můj sluch katastrofa.

No potom to nějak trochu ulehlo, jo vtipy a pomluvy byly dál, ale už to byla "stará známá". Já jsem se o něj nikdy nějak extra nezajímala, ale teď už mi byl jedno dvojnásobně. Avšak i proti tomu jsem byla jaksi na protějším břehu než on. I přesto, že jsem ho vážně nebrala, jsem jedno nechápala. Lidi, v tomhle případě kluci ho většinou fakt nenáviděli, ale přitom všichni museli mít účes takový jaký má on. Taky házeli vlasama a tak. Nepochopím, on se jim nelíbí a oni ho napodobují.

A k nynější situaci? Musím přiznat, že Justin se hodně změnil. Už to není ten malí chlapeček. Má jiný účes, pořádnou holku, a jeho písničky taky nabrali jiný směr. Teď proti němu vlastně ani nic nemám, jedna jeho písnička se mi i celkem líbí, jinak ho neposlouchám. Beru ho, ale neposlouchám ho.

Ještě něco k faninkám. Chápu ty, co ho prostě mají rády. Jenže ty co si ho hned chtějí brát a podobně? Lidi! Vždyť vi toho člověka ani pořádně neznáte. A i kdyby, vážně si myslíte, že si ho jednou vezmete? Dovolte, abych se zasmála. Myslím, že být normální fanynkou je o mnohem lepší, než někde na zdi líbat plakát. Děvčata, některé by jste potřebovali proplesknout.

Konečný momentální názor: Beru ho, ale neposlouchám ho.

 

Be the first one to judge this article.

Poll

Strefíš se do tečky?

.

Comments

1 Luss ^_^ Luss ^_^ | Web | 30. april 2012 at 17:05 | React

Naprosto souhlasím. Pamatuji si dobu, kdy jsem ho měla hrozně moc ráda - většina kluků neměla ten ,,Bieberovský účes", takže on byl originální. Věšela jsem si na zeď jeho plakáty, měla jsem ho hrozně ráda, ale že bych si ho chtěla vzít? To ne, jenom se mi líbil, jak vypadá.
Potom jsem ho nějak přestala mít ráda - nebylo by to tak, že bych ho nesnášela, že jsem ho kritizovala, to vůbec ne, jenom jsem už nesbírala jeho plakáty, brala jsem ho jako normálního zpěváka, ale nezajímala jsem se o něj.
O další dobu déle jsem ho měla zase normálně ráda - žádné plakáty ani jeho písničky, jenom se mi líbil. Tak je to až doteď. Od něj se mi líbí písnička ,,Mistletoe", která je hodně vzpomínková.
Nechápu ty kluky, kteří ho nesnášejí a napodobují ho - i kdyby ho nenapodobovali, tak proč ho nesnášejí? Udělal jim něco? Nanejvýš mu závidějí. Nic víc.
Já mu to se Selenou přeji, hoděj se k sobě. Nějaký vtipy o nich jsou možná někdy vtipný, ale v poslední době se už vymykají, lidi to přehánějí a občas zajdou až moc daleko, až je to mega trapné ;)

2 Verunka♥ Verunka♥ | Web | 30. april 2012 at 20:48 | React

Já ho nikdy moc nemusela,ale souhlasím s komentem č.1

3 Natt^^* Natt^^* | Web | 1. may 2012 at 11:27 | React

Souhlasím s tebou. Přiznám se, když hrál na Očku jeho první song "Baby", myslela jsem si, že to zpívá holka. Ano .. Neměla jsem ho ráda už od začátku a nemám ho ráda ani teď, nejsem žádnej hater, ale fanynka už vůbec ne :)

4 MiSs Cute MiSs Cute | 1. may 2012 at 14:15 | React

Též jsem ho dřív nemusela,ale psolední dobou poslouchám jeho písničky a mám ho ráda.Pohled jsem na něho změnila hlavně díky jeho filmu Never say Never,kde se ukázalo jaký je.Nejsem šílená blbka,co je z něj mokrá,ale můj obdiv má :) Některé holky,ale nikdy nepochopím.Chodí se Sel a ty holky se z toho můžou podělat,tak že někdy opravdu zachází za všechny meze.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement