I love modernity

21. april 2012 at 19:08 | Wenn Ell |  I Write
Nop můj pozdrav!
Vlastně jsem si to pořádně uvědomila až dnes. Ve tři jsme jeli na oslavu narozenin mé, mé… prostě příbuzné! Bylo to tam, kde bydlí. Když si to tak uvědomím, ona vlastně ani není tak "staromódní" hodně cestuje po světě a tak, ale ta oslava…

"Až ti bude v životě nejhůř, otoč se ke slunci a všechny stíny padnou za tebe." John Lennon.

Bylo to v kulturáku a to nádobí, to všechno, prostě jsem se tam cítila, jako bych se vrátila v čase někde v hororu. Když jsem tam tak čučela do zdi, tak jsem si uvědomila, jak mám "pohodlný zadeček". Ano, čučela do zdi, to byla má jediná činnost. K tomu na mě ještě každých pět minut "Jé ty jsi, ale vyrostla." "A co škola?" apod. Prostě hrůza jak se dá. Megálně jsem se nudila a přestavovala si sama sebe, jak už jsem na počítači. Jednou jsem šla na záchod, byla to chyba. Byli ve stylu "rok 1,2,3. Splachovadla samozřejmě taky staré a tahalo se za nějakou tkaničku od bot, či co.

"Běž, věř a dokážeš! - Běžím, věřím, zakopnu a ležím!"

Taky bydlím ve vesnici, ale děkuji bohu, že jsem alespoň trochu moderní. Jo, vlastně jo, myslím, že naše vesnice je celkem moderní. Jsem za to ráda. Uvědomila jsem si jak jsem ráda, že v dnešní době existují moderní města, které po dnešku fakticky obdivuji. Můj názor? Stará doba fajn, vzpomínky, všecko, ale jsem ráda, že žiji v takové době, jaké žiji.

 

Be the first one to judge this article.

Poll

Strefíš se do tečky?

.

Comments

1 Luss ^_^ Luss ^_^ | Web | 21. april 2012 at 19:54 | React

Přesně tak! Já žiju ve městě, kde žije přes 23 000 obyvatel a mám to tady hrozně ráda. Vesnice je fajn - bydlí tam babička, ale žít bych tam asi nechtěla.
To je blbý, že ses zrovna dneska v sobotu nudila. Já jsem dnešní dopoledne totálně probrečela, protože mamka zjsitila 3ku z fyziky a zase jsem klesla z jedničky na výzo na dvojku, takže mi nadávala, že na školu totálně kašlu a já chytla  totální depku - hrozně mě od toho breku bolely oči, ale já nemohla přestat, myslím, že jsem probrečela litr slz, jak hrozně dlouho jsem brečela. Je divný, že jsem neměla červený oči ani kruhy pod nima, ale byla jsem bílá jako stěna a chtěla jsem se na všechno vysrat a jít spát, ale odpoledne jsem se nakonec s mamkou smířila a nechala jsem to plavat - jely jsme na plavání, zaplavala jsem si 42 bazénů (kilometr) a na všechno pozapomněla.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement