April 2012

Můj názor na Justina Biebera

30. april 2012 at 16:10 | Wenn Ell |  I Write
Tákže
No musím se přiznat, kamenujte si mě, že ze začátku jsem ho moc nemusela. Popravdě vůbec. Možná to bylo tím, že ho neměla ráda většina. Všichni jako, že je Gay a podobně, já se přidávala. Možná to bylo proto, že mi vlastně lidi kolem byli jedno, ale jeho styl se mi tak či tak vůbec nazamlouval. Ty písničky... pro můj sluch katastrofa.

No potom to nějak trochu ulehlo, jo vtipy a pomluvy byly dál, ale už to byla "stará známá". Já jsem se o něj nikdy nějak extra nezajímala, ale teď už mi byl jedno dvojnásobně. Avšak i proti tomu jsem byla jaksi na protějším břehu než on. I přesto, že jsem ho vážně nebrala, jsem jedno nechápala. Lidi, v tomhle případě kluci ho většinou fakt nenáviděli, ale přitom všichni museli mít účes takový jaký má on. Taky házeli vlasama a tak. Nepochopím, on se jim nelíbí a oni ho napodobují.

A k nynější situaci? Musím přiznat, že Justin se hodně změnil. Už to není ten malí chlapeček. Má jiný účes, pořádnou holku, a jeho písničky taky nabrali jiný směr. Teď proti němu vlastně ani nic nemám, jedna jeho písnička se mi i celkem líbí, jinak ho neposlouchám. Beru ho, ale neposlouchám ho.

Ještě něco k faninkám. Chápu ty, co ho prostě mají rády. Jenže ty co si ho hned chtějí brát a podobně? Lidi! Vždyť vi toho člověka ani pořádně neznáte. A i kdyby, vážně si myslíte, že si ho jednou vezmete? Dovolte, abych se zasmála. Myslím, že být normální fanynkou je o mnohem lepší, než někde na zdi líbat plakát. Děvčata, některé by jste potřebovali proplesknout.

Konečný momentální názor: Beru ho, ale neposlouchám ho.


Photos 0.3 // White flowers

29. april 2012 at 10:14 | Wenn Ell |  Photography
Ahoj
Tak fajn, jsou to jen dvě fotky, ale lepší než nic ne? Prostě bílí květy, a vzhledem k tomu, že na tohle moc nejsem, ani nevím od čeho jsou. Kamenujte mě, ale pro mě je kytka jako kytka ;D.

Object: White flowers
Photographer: Wenn EllMy Dog - My Life

28. april 2012 at 15:32 | Wenn Ell |  I Write
Nop můj pozdrav!
Včera jsem byla s hafanem na procházce a shodou okolností jsem si vzala foťák. Tentokrát jsem ho využila jako kameru. Hodně mi taky hrabalo, a mega jsem si to užila. Takže ve videu se objevuje můj miláček, neboli můj pesánek Danny. Je to trpasličí pinč. Sice je to prcek, ale řeknu vám, když se naštve, člověk by si ho bál. 17. Ledna mu byl jeden rok. Myslela jsem, že na svoje plemeno je celkem velký, ale náhodou jsme cestou potkali rybníka jedny manžele, který mimochodem neznám, a ta paní měla na vodítku taky trpasličího pinče. Prý má teprve šest měsíců, ale byl o dost větší než Danny. Je to hrozně živý pes a jsem za něj hrozně moc ráda. Co bych se bez něj počala. Dále jsem taky zjistila, že jsem natolik inteligentní, že se dokážu rozplácnout v botaskách na rovný zemi ;D. Prostě my jsme Trio Los Retardos, neboli The Kidex. Ano trio, já on a kobylka. Ano kobylka. Minulí rok jedné takový Daneček ukousl hlavu, tak jsme ji "přibrali" mezi sebe (R. I. P.). Ano minulí rok. Ano ukousl hlavu ;D. Prostě Trio Los Retardos!


Píseň Vojta Dyk (Nightwork)- Čekám na signál

Brain vs. Heart part 4

28. april 2012 at 8:45 | Wenn Ell |  Brain vs. Heart

Hoj
Jo já vím, zlá, zlá, zlá! Tak nějak se cítím, včera jsem nepřidala článek. Proč? Nechtělo se mi? Neměla jsem čas? Od každého trochu. Zkoušela jsem totiž dělat jedno video, které se tu možná taky objeví (pokud to zase nepodělám). Byla jsem dlouho venku se psem a dopisovala story. Čas na článek by se možná našel, ale nebyl nápad ani inspirace. Tak teda se moc omlouvám, ale nemůžu za to! Ok, můžu. No, ale ten příběh jsem dopsala a tady je. Určité části jsem musela hodně zkrátit, protože bych to pak zase musela protahovat na více dílu. Víc už vám k tomu neřeknu. Posuďte sami.


Thursday 0.2

26. april 2012 at 18:46 | Wenn Ell |  Diary
Ahoj
Jo jsem hrozná, hrozná, hrozná, nenuťte mě to říkat, já to kruci vím! Už po druhé za sebou je tu diary, ale dneska na nic jiného nemám čas, ani chuť. Musím dělat obsah do češtiny, matiku a navíc jsem šíleně utahaná. Ano utaháná a vlastně ani nevím z čeho, nejspíš z toho jak jsem ve škole "usilovně přemýšlela" ;DD. Zítra snad, doufám z ničeho nepíšeme (Páni co se děje?). A v angličtině jsme se dívali na nějaký blbí videa. Kurňa, já jsem se naučila, už jsem uvažovala, že se sama dobrovolně přihlásím a my čučíme na videa! No, co zkusím to v úterý, jestli to do tý doby nezapomenu. Jinak už jsem včera psala tu povídku, dnes na ni nemám náladu, ale zítra bych jí měla dokončit. Takže se tu nejspíš v sobotu objeví. Ještě uvidíme. No nic já se vrhnu na tu češtinu, zatím se mějte (:

Yes ^^

Wednesday 0.4

25. april 2012 at 16:06 | Wenn Ell |  Diary
Nop můj pozdrav!
Všimla jsem si, že už jsem skoro týden neměla diary, navíc jsem rozepsala čtvrtý díl povídky a tak na nic extra dlouhého nemám náladu. Víte, co jsem zjistila? Že ty středy vážně nenávidím. Nevím proč, ale je to tak. Prostě přirozený odpor. Jinak jsme psali ze zeměpisu, doufám, že to mi vyjde. Ale z dějáku mám celkem strach, nejspíš totiž učitelce někdo napráskal, že jsem měla tahák. Ano táhák, jsem blbá tak co.

"V životě se člověk učí nejdřív chodit a mluvit. Později se pak učí sedět a držet hubu."

Jinak se asi nic vlastně nestalo, dostala jsem 1 z matiky a 1,3 z češtiny. Z obou předmětů mi na vysvědčení vychází dvojka, takže jsem celkem v klidu. I přes to, že dnešní den mě pěkně štval, mám dobrou náladu. Za což jsem ráda. Zítra je tělocvik, takže se zase těším. Akorát mě štve, že stále jen běháme. Víte co, mě to baví, ale kluci furt něco hrají, např. fotbal, florbal. A mi nic. Já chci hrát taky fotbal a florbal! ;D To víte, moje nepochopitelné "problémy". Zítra z ničeho nepíšeme, ale nejspíš budu zkoušená z angliny, to je cajk. Celkem jsem se rozepsala, tak radši končím. Mějte se (:

I přesto, že jsou to knížky, jsou nádherné! ^^

Brain vs. Heart part 3

23. april 2012 at 16:17 | Wenn Ell |  Brain vs. Heart

Takže je tu třetí díl! Nevím no. Celkem jsem s ním (na moje zkušenosti) spokojená, rozhodně jsem podle mě tento tolik neodflákla, jak ten druhý. I když konec už taky nic moc. Řeknu vám, plánovala jsem pět dílů, ale vzhledem k tomu, že v tomto mělo být mnohem víc, to protahuji na šest. Doufám, že u toho taky skončím. Grr! Jenže já se vždycky rozepíšu a víc se mi toho tam potom nevejde, už takhle je to celkem dlouhé, a upřímně, komu by se to chtělo číst? Jen tak pro zajímavost jsem se podívala, kolik moje soubory s příběhy mají (píšu je ve wordu, takže se mi ukazuje velikost dokumentu). První díl má 31 kB, druhý 30 kB a tento taky 30 kB, takže délku nějak dodržuji. Tak ať se líbí (:

Photos 0.1 // My guitar

22. april 2012 at 10:04 | Wenn Ell |  Photography
Nop my greeting! ;D
No nevím jestli to víte, myslím, že už jsem to tu zmiňovala, ale hraji na kytaru. Není to dlouho pouze cca rok a čtvrt. I tak mě to dost baví. Taky hrozně ráda fotím a dnes jsem se rozhodla, tyto dvě věci spojit. Áno, objektem mého focení byla má milovaná kytara. Normálně je zatřískaná a špinavá jako prase, ale tatínkovi už to asi hodně vadilo a tak mi ji otřel, takže je vyjimečně trošku čistá. Nejsem profesionálka a jsou to jenom pokusy, takže to berte s rezervami.

Object: Guitar
Photographer: Wenn Ell


"Hudba je univerzální řec lidstva."

I love modernity

21. april 2012 at 19:08 | Wenn Ell |  I Write
Nop můj pozdrav!
Vlastně jsem si to pořádně uvědomila až dnes. Ve tři jsme jeli na oslavu narozenin mé, mé… prostě příbuzné! Bylo to tam, kde bydlí. Když si to tak uvědomím, ona vlastně ani není tak "staromódní" hodně cestuje po světě a tak, ale ta oslava…

"Až ti bude v životě nejhůř, otoč se ke slunci a všechny stíny padnou za tebe." John Lennon.

Bylo to v kulturáku a to nádobí, to všechno, prostě jsem se tam cítila, jako bych se vrátila v čase někde v hororu. Když jsem tam tak čučela do zdi, tak jsem si uvědomila, jak mám "pohodlný zadeček". Ano, čučela do zdi, to byla má jediná činnost. K tomu na mě ještě každých pět minut "Jé ty jsi, ale vyrostla." "A co škola?" apod. Prostě hrůza jak se dá. Megálně jsem se nudila a přestavovala si sama sebe, jak už jsem na počítači. Jednou jsem šla na záchod, byla to chyba. Byli ve stylu "rok 1,2,3. Splachovadla samozřejmě taky staré a tahalo se za nějakou tkaničku od bot, či co.

"Běž, věř a dokážeš! - Běžím, věřím, zakopnu a ležím!"

Taky bydlím ve vesnici, ale děkuji bohu, že jsem alespoň trochu moderní. Jo, vlastně jo, myslím, že naše vesnice je celkem moderní. Jsem za to ráda. Uvědomila jsem si jak jsem ráda, že v dnešní době existují moderní města, které po dnešku fakticky obdivuji. Můj názor? Stará doba fajn, vzpomínky, všecko, ale jsem ráda, že žiji v takové době, jaké žiji.


Video for my Affs

21. april 2012 at 12:48 | Wenn Ell |  I Write
Nop můj pozdrav!
↑ Áno jsem šáhla, ale svůj pozdrav vám fakt nehodlám dávat ;D. No začalo to tak, že se Wenn nudila a skončilo tak, že je tu video. O čem, jak proč? Čti dál! Jak už jsem, říkala dost jsem se nudila, video jsem ještě nikdy neupravovala ani nedělala, teda možná ano, ale v půlce mi došli nervy a tak jsem to vypnula. Dlouho jsem přemýšlela o kom, nebo tak. Nakonec jsem si řekla, že to bude něco kolem mého blogu. Dělat video o svém blogu je klišé a tak jsem se zaměřila na ty, kteří můj blog vlastně taky trochu tvoří. Moje Affísky ♥. Pečlivě jsem si vás prošla a koukla na ty, kdo mě mají zapsané. Právě ti se objeví v mém videu. Jsem mega, mega, mega amatér, takže to berte spíš jen jako poklonu a dík, než nějaké veledílo. Je to krátké a nepěkné, ale tak co. Co bych pro ně neudělala, že? (:

Berte to s óbrovskými rezervami.