March 2012

Sláva nazdar výletu, umírám!

31. march 2012 at 20:27 | V* |  Diary
Ahoj
Dneska to žádný dlouhý článek nebude. Právě jsem přijela z "výletu". Jsem totálně zničená, vyjeli jsme v jednu a vrátili se v osm! Jeli jsme pro mamku do lázní, byla tam tři týdny. Už jen cesta trvala dvě hodiny jenom tam. Navíc jsme ještě byli v Brně v Olimpii, hlavně kvůly bratrovi, který si měl kupovat batoh. Stejně si žádný nekoupil, podle mě proto, že se mu něchtělo chodit po obchodech a vybírat. Zato já jsem si v C&A koupila mikinu za 349,-. Je pěkná, ale štve mě to, že má velkou kapuci. Nejradši byc padla do postele a spala, ale to ne, musím pařit na PC ;D. Tak nic. Dobrou noc.

Jů ^^

Školní "neděle"

30. march 2012 at 19:16 | V* |  I Write

Bylo sedm hodin a já se spokojenou myslí snila o své lásce v přesvědčení, že vstanu do krásné slunné neděle. Probudila jsem se, nejspíš ze zvyku a koukla na mobil, kolik je hodin. Když jsem zjistila, že je tak brzo spokojeně jsem se zahrabala do peřin a vyčkávala úžasnou neděli.Friday 0.1

30. march 2012 at 15:03 | V* |  Diary
Ahoj
Konečně pátek! Ani netušíte, jak jsem šťastná. Zítra jedeme pro mamku, která byla tři týdny v lázních, takže budu na PC dlouho a v autě to dospím ;D. Zkouknu nějaký ty filmečky, nevím ale jaké. Včera jsem dokončila maratón Harryho Pottera, kurňa proč není více dílu?! Nebo zkouknu díly nějakého seriálu, třeba Glee. Jo! Už mám vymyšlenej program na večer. Já vím, že si tu tak povídám spíš pro sebe, ale nevím, co psát a hrozivě se nudím. Dneska možná přibude ještě nějaký článek, ale uvidíme, jak se mi bude chtít. Taky jsem pěkně unavená, včera jsme měli dost namáhavej tělák a dneska jsme dvě hodiny bruslily. To bylo fakt úžasný, bylo nás tam jak nadělanejch a vždycky učitel jen zapískal a měnil se směr jízdy, samozřejmě to někteří inteligenti nepochopili a naráželi do nás a ještě nám nadávali, proč jezdíme, v proti směru. No prostě paráda! ;D

Konečně!

29. march 2012 at 18:14 | V* |  I Write
Já jsem já a to se nezmění, nikdy nebudu ani on ani ty :D. Velice obsáhlý článek, že? Tak fajn no. Mám vcelku dobrou náladu, tak to asi nebude žádná velikánská úvaha, jáká jsem. Prvně jsem přemýšlela, že bych tento článek mohla pojmout jako "něco o admince", ale nechce se mi moc psát. Takže není to tak dávno, co jsem se řídila vždy nějakým stylem. Nemusel to být jen styl jako je barbie nebo hip hop, ale třeba jsem někoho kopírovala. To mě naštěstí, díky bohu, přešlo. Teď už nepřemýšlím, že třeba támhle ten slavnej týpek by se teď zasmál, a nebo by mu to přišlo trapné. Když mi něco příjde vtipné- směju se, když trapné- řeknu to! Neřeším, kdo by co udělal, dělám to, co chci a cítím. Nějspíš by to tak měl dělat každý, chápu ty dětská léta, kdy se chováte jako princezna v mém případě bionicl, ale co. Snažím se být originální, nosím oblečení, které se mi líbí a neřídím se tím, že dnes bych měla mít růžovou nebo kalhoty s rozkrokem u kolem. Nakonec mi to stejně nedalo a mám tu deset otázek na mě. No když je to téma "Já".

Nejblíbenější film: Jednoznačně serie Harry Potter.
Nejoblíbenější kniha: Vzhledem k tomu, že spíš nečtu než čtu, ale myslím, že Harry Potter v knižním vydání, taky nemusí být špatný.
Nejoblíbenější pohádka: Příběh tří bratří.
Nejoblíbenější serial: Těch je víc, ale koukám třeba na Glee, První krok a na různé show.
Nejoblíbenější barva: Nevím, líbí se mi všechny.
Nejoblíbenější jídlo: Taky nemám jedno, ale chutná mi třeba pica, smažený sýr nebo špagety.
Nejoblíbenější pití: Zase jsem na rozpacích, ale nejspíš Kofola.
Nejoblíbenější herec: Mezi ty se řadí herci z Harryh Pottera. Například Tom Felton nebo Alan Rickman.
Nejoblíbenější zpěvák: Poslouchám, co se dá, například Rihanna, Michel Teló, David Guetta.
Nejoblíbenější činost: PC, sport, kamarádi, cestování.

Úžasné, nemyslíte?

Vlasy šmik, šmik?

28. march 2012 at 16:28 | V* |  I Write
Ahoj
Přemýšlím už hrozně o ostříhání vlasů, dosavaď mám vlasy zhruba nad prsa. Ale chtěla bych trošku jiný styl. Teď mám hnedě vlasy s blonďatým melírem, délka už byla uvedena, ofinu nemám, mám ji prostě na straně a stejně dlouhou jako vlasy. Nějakou takovou tu krátkou ofinu si dělat nehodlám, je krásná, to určitě, ale podle mě se hodí spíše pro dlouhé vlasy (které mít nikdy nebudu) a taky pro husté vlasy (které taky nikdy mít nebudu). Takže si můžu nechat zdát, ale jakousi "ofinu" chtít budu. Chtěla bych do jakési podkovy, ale co vám to budu popisovat, máte to pod článkem :D. Sice na to mám asi moc jemný vlasy, ale co budu holt tupírovat :D. Nadruhou stranu je mi mých vlásků hrozně líto. Když jsem byla menší a mamka mě dala ostříhat na mikádo, tak jsem hrozně bečela a nejmíň týden nosila ve škole kapuci :D. Uvidíme, ať se nechám ostříhat nebo ne, rozhdoně by to bylo na léto. Sice to doroste jen o trošku, ale když se mi to nebude líbit ať to nevidí spolužáci :D. A váž názor na tyto ↓↓↓ účesy?


Wednesday 0.2

28. march 2012 at 14:04 | V* |  Diary
Ahoj.
Ze školy bych dneska ještě doma nebyla a svědší o tom, že jsem tam nebyla vůbec. Taky, že jo. Hned ráno jsem dostala migrénu. Nebylo to tak hrozné jako vždy, ale že by mi bylo do smíchu se taky říct nedá. No každopádně, teď už je mi celkem dobře a zítra zase pocapu. Ani mi to moc nevadí, píšeme z fyziky, kterou si potřebuju opravit takže. V sobotu pojedeme pro mamku, ale prvně si budu muset uklidit v pokoji, aby neumřela úlekem :D. Celej den se válím v posteli s bratrovým notebookem, kdyby mě viděl tak mě asi zabije, ale on je ve škole, takže má smůli :P. Musím si od děcek zjistit úkoly. Dneska jsme psali z zemáku a dějáku (já samozřejmě ne), ale vzhledem k tomu, že hodně děcek chybí, bych se nedivila, kdyby to oba učitelé odložili. To by mě teda nas*alo :D. No nic já se du dál válet a vy si užíjte krásné počasí.

138063544796640866_idefst5z_f_large
"Budu vděčný za tento den."

DIY 0.2 // Větvičková dekorace

27. march 2012 at 15:06 | V* |  DIY
Budeme potřebovat:
Tušku, pasletky, vodovky apod.
Větvičky
Papíry
Nit
Nějakou nádoby, vázu, zavařovačku.

Postup
Nakreslíme si nějaké obrázky. Popřípadě si je můžeme vytisknout.


Monday 0.1

26. march 2012 at 16:14 | V* |  Diary
Ahoj
Omlouvám se, že jsem se včera neozvala. Mohla bych říct, že jsem neměla čás, ale lhala bych. Měla jsem ho spoustu, vzhledem k tomu, že jsem byla na PC celý den, ale holt jsem dělala něco jiného. Dneska se mi ve škole obzvlášť dařilo, dostala jsem dvě jedničky, z matiky a češtiny. Zítra už to tak slavné nebude, dělali jsme ve fyzice bordel a za trest jsme psali, samozřejmě jsem to neuměla a dokážete si představit jak, to dopadlo. Samozřejmě blbě, nevěděla jsem ani ťuk, takže za pět. Zítra naštěstí píšeme "normální" písemku, tak si to snad opravím. Snad, ale to bych se musela učit a to se mi samozřejmě nechce. Hah, nějak na tu školu poslední domu kašlu. No nic uvidíme, co bude dál. Zatím se mějte.

Konečně jaro ^^

200 Návštěv

24. march 2012 at 16:30 | V* |  News
Čáú
Stovku jsem nějak zapoměla oslavit, ale na 200 čekám už od středy a konečně je to tady. Můj blog má od "narození" 200 návštěvníků. Byl založen před dvěma týdny, což znamená průměrně 100 za návštěvníků za týden a z toho mám úžasnou radost. Jo možná vám to přijde divné, ale já z toho radost mám. Na minulém blogu to byla skoro stovka za den, ale tohle je jiný a já mám z toho obrovskou radost. Na minulím blogu jsem návštěvnost, nějak nevnímala, to hodlám změnit. No malinko jsem zapoměla na 100 návštěvníků a tak aspoň slavím 200. Krása, děkuji, doufám že to takto bude pokračovat.


DIY 0.1 // Copánkový náramek

23. march 2012 at 17:02 | V* |  DIY
Knock, knock..
Kdo tam? Já! Dávám sem první DIY. Na svém předchozím blogu jsem je taky dávala a myslím, ž je to užitečná rubrika a tak nevidím důvod proč nepokračovat. Jako první vám představuji takové hrozně jednoduché náramky. Už je jaro a náramky my přijdou celkem taky jarní (teda podle toho jaké zvolíte barvy). Je to prostě jednoduchý copánek. Já osobně jsem si jeden taky udělala, bohužel ale momentálně nemám k dispozici foťák a tak vám ho asi neukážu. Můj je zeleno, zeleno (jiná zelená), fialový a to proto, že jsem doma jiné bavlnky nenašla ;D. Jinak už v těch bavlnkách jsou různé odstíny (jakože v jedné bavlnce) a občas se tam plete bílá, takže je náramek pěkně barevný. Já tam sice nemám ten řetízek, ale i tak si myslím, že je celkem pěkný takový "jinak" jarní. No doufám, že pokud se do náramku pustíte, že se povede.